Siuntos

fonas
Teikiame siuntų pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje. Įvairios siuntos iš Lietuvos į UK, Airiją, Vokietiją, Prancūziją, Ispaniją. Sužinokite daugiau!

Kiekvienas sutiks, kad palaikyti ryšius su užsienyje gyvenančiais draugais ar artimaisiais yra išties svarbu. Tiesa, kartais skambučio telefonu nepakanka ir ieškome kitų būdų, kaip pradžiuginti svetur gyvenančius mums brangius žmones. Puikus pasirinkimas – siuntų siuntimas. Patyrusi „Sauliaus Reisai“ komanda pasirūpins, kad Jūsų siuntiniai greitai ir saugiai pasiektų įvairiose Europos vietose gyvenančius šeimos narius, bičiulius ar kolegas.

zemelapis1

Savo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje!

Siuntas priimame / pristatome į bet kurį šalies miestą, taip pat jas gabename iš ar į šias Europos šalis:

Jungtinę Karalystę
Airiją
Vokietiją
Prancūziją
Ispaniją
fonas2

Ką galime pervežti jūsų artimiesiems?

Pervežame įvairaus svorio (iki 30 kg) ir dydžio siuntas bei krovinius:

baldus
buitinę techniką
statybines medžiagas
motociklus, motorolerius
žaislus
drabužius ir kt.
furniture appliances construction motorcycle toy clothes

Suprantame, kaip svarbu, kad siuntos Jūsų šeimos narius ar draugus pasiektų kuo greičiau. Todėl Jūsų krovinį ar siuntinį vežame nuo durų iki durų arba pristatome iš anksto sutartose vietose. Klientų patogumui teikiame „Express“ paslaugą. Ja pasinaudojus siuntų gabenimas užtruks iki 48 valandų ir vėliausiai po poros dienų artimieji galės džiaugtis Jūsų siuntiniu ar dovanomis.

Siuntų pervežimas mūsų vairuotojų vykdomas itin atsakingai ir profesionaliai. Siuntas gabename kelis kartus per savaitę, jas pristatome gavėjui patogiu metu. Siekdami teikti aukščiausios kokybės siuntų gabenimo paslaugas, savo klientams siūlome prieinamas siuntų ir krovinių transportavimo kainas. Mažiausia skubios siuntos į užsienį kaina – 30 €/£. Suma varijuoja priklausomai nuo siuntinio svorio, dydžio ir pristatymo trukmės. Pasinaudokite mūsų paslaugomis ir parodykite brangiems žmonėms, kad jie Jums rūpi.

Turite klausimų?
Susisiekite!
+370 610 44400
+370 614 80983
+44 7448 898631
+44 7546 442903
sauliausreisailtuk@gmail.com
UAB "Dolona"
Įm. kodas: 303250364
PVM kodas: LT100008428315