Siuntos

fonas
Teikiame siuntų pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje. Įvairios siuntos iš Lietuvos į Vokietiją, Prancūziją, Ispaniją. Sužinokite daugiau!

Kiekvienas sutiks, kad palaikyti ryšius su užsienyje gyvenančiais draugais ar artimaisiais yra išties svarbu. Tiesa, kartais skambučio telefonu nepakanka ir ieškome kitų būdų, kaip pradžiuginti svetur gyvenančius mums brangius žmones. Puikus pasirinkimas – siuntų siuntimas. Patyrusi „Sauliaus Reisai“ komanda pasirūpins, kad Jūsų siuntiniai greitai ir saugiai pasiektų įvairiose Europos vietose gyvenančius šeimos narius, bičiulius ar kolegas.

zemelapis1

Savo paslaugas teikiame daugelyje Lietuvos miestų!

Siuntas priimame / pristatome į bet kurį šalies miestą, taip pat jas gabename iš ar į šias Europos šalis:

Ispaniją
Prancūziją
Vokietiją
Lenkiją
Angliją
fonas2

Pervežame įvairaus svorio (iki 30 kg) ir dydžio siuntas bei krovinius:

baldus
buitinę techniką
statybines medžiagas
motociklus, motorolerius
žaislus
drabužius ir kt.
furniture appliances construction motorcycle toy clothes

Suprantame, kaip svarbu, kad siuntos Jūsų šeimos narius ar draugus pasiektų kuo greičiau. Todėl Jūsų krovinį ar siuntinį vežame nuo namų iki namų arba pristatome iš anksto sutartose vietose.

Siuntų pervežimas mūsų vairuotojų vykdomas itin atsakingai ir profesionaliai. Siekdami teikti aukščiausios kokybės siuntų gabenimo paslaugas, savo klientams siūlome prieinamas siuntų ir krovinių transportavimo kainas. Mažiausia siuntos į užsienį kaina – 30 €/£. Siunčiant siuntinius į Lietuvą, dėl kainų reikėtų teirautis nurodytais tel nr. Suma varijuoja priklausomai nuo siuntinio svorio, dydžio. Pasinaudokite mūsų paslaugomis ir parodykite brangiems žmonėms, kad jie Jums rūpi.

Turite klausimų?
Susisiekite!
+370 614 80983
+44 7355 917765
saulius607@gmail.com
UAB "Dolona"
Įm. kodas: 303250364
PVM kodas: LT100008428315