Siuntos į Vokietiją

fonas

Norite nustebinti Vokietijoje gyvenantį sūnų? Siuntiniai į Vokietiją – puikus būdas palaikyti santykius ir pradžiuginti ilgai nematytą šeimos narį. Nesvarbu, ar norite perduoti nedidelę dovanėlę, ar kelis kilogramus sveriantį siuntinį, patikima ir patyrusi „Sauliaus Reisai“ komanda tinkamai prižiūrės Jūsų patikėtą krovinį.

Mes pervežame:

Siuntas surenkame iš visos Lietuvos ir kelis kartus per savaitę gabename į bet kurį Vokietijos miestą ar vietovę. Suprantame, kad įtemptas gyvenimo ritmas, svarbūs darbai atima daug laiko ir neleidžia pakankamai dėmesio skirti savo artimiesiems. Todėl esame pasiruošę Jums padėti. Siuntų gabenimo paslaugas teikiame daugiau kaip 10 metų, tad greitai ir atsakingai pervešime įvairaus svorio (iki 30 kg) bei dydžio siuntinius ar krovinius. Siuntos į Vokietiją, kad ir iš kur siunčiate, neužims daug laiko, bus pristatytos iki pat namų durų arba kitoje gavėjui patogioje vietoje iš anksto suderinus laiką.

Siekiame, kad siuntų pervežimas atitiktų klientų lūkesčius. Jūsų patogumui teikiame „Express“ ir „Economy“ paslaugas. Jei reikalingos greitos siuntos į Vokietiją, siūlome rinktis „Express“ paslaugą. Tuomet Jūsų siuntinį į nurodytą vietą pristatysime per 1–2 dienas. Jeigu gabenimo trukmė nesvarbi, rinkitės „Economy“ paslaugą, kurios pristatymo trukmė 3–4 dienos. Garantuojame, kad Jūsų siuntiniai gavėją pasieks saugiai, tačiau visada galite pasinaudoti mūsų teikiama siuntų draudimo galimybe. Norėdami įsitikinti, jog Jūsų dovana ar siuntinys gavėjui buvo pristatytas sėkmingai, savo siuntos keliąrealiuoju laiku galite stebėti mūsų nuorodoje „Siuntos sekimas“.

Siuntų gabenimas mūsų vairuotojų vykdomas itin atsakingai ir profesionaliai. Mažiausia siuntos į Vokietiją kaina – 30 €/£, tačiau konkrečią paslaugos sumą nustatysime atsižvelgdami į siuntinio svorį, dydį ir jo pristatymo trukmę. Esame pasiruošę padaryti viską, kad siunta greitai pasiektų Jūsų artimus žmones ir pradžiugintų juos ne tik svarbios šventės proga, bet ir kiekvieną dieną. Laimingi klientai – laimingi mes.

Paveskite savo siuntinių iš  Lietuvos į Vokietiją gabenimą šios srities profesionalams ir Jums nereikės niekuo rūpintis!

zemelapis1

Savo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje!

Siuntas priimame / pristatome į bet kurį šalies miestą, taip pat jas gabename iš ar į šias Europos šalis:

Jungtinę Karalystę
Airiją
Vokietiją
Prancūziją
Ispaniją
fonas2

Ką galime pervežti jūsų artimiesiems?

Pervežame įvairaus svorio (iki 30 kg) ir dydžio siuntas bei krovinius:

baldus
buitinę techniką
statybines medžiagas
motociklus, motorolerius
žaislus
drabužius ir kt.
furniture appliances construction motorcycle toy clothes
Turite klausimų?
Susisiekite!
+370 610 44400
+370 614 80983
+44 7448 898631
+44 7546 442903
sauliausreisailtuk@gmail.com
UAB "Dolona"
Įm. kodas: 303250364
PVM kodas: LT100008428315