Siuntos į Londoną

fonas

Siuntos į Londoną – vienas geriausių būdų pradžiuginti šiame mieste gyvenančius draugus ar artimuosius ne tik svarbios šventės proga, bet ir kiekvieną dieną. Net mažiausia smulkmenėlė iš Lietuvos už tūkstančių kilometrų esantiems mūsų brangiems žmonėms gali suteikti jaukumo ar sukelti mielus prisiminimus. Patyrusi ir atsakinga „Sauliaus Reisai“ komanda pasirūpins, kad Jūsų siuntiniai greitai ir saugiai pasiektų net atokiausiuose Londono kampeliuose įsikūrusius šeimos narius bei kolegas.

Mums vienodai svarbūs visi priimami siuntiniai. Todėl pervežame įvairaus svorio (iki 30 kg) ir dydžio siuntas bei krovinius:

Profesionalumas – didžiausia mūsų komandos stiprybė, todėl užsisakę mūsų paslaugas galėsite būti tikri, kad Jūsų dovana ar siunta gavėjui bus pristatyta sklandžiai ir kokybiškai. Mums nėra neįveikiamų maršrutų, tad siuntas surenkame iš visos Lietuvos ir kelis kartus per savaitę gabename į įvairias vietas ar vietoves Londone. Žinome, kaip svarbu, kad siuntos Jūsų giminaičius ar pažįstamus pasiektų kuo greičiau. Todėl Jūsų krovinį ar siuntinį vežame nuo durų iki durų arba pristatome iš anksto sutartose vietose.

Rūpinamės, kad klientai būtų patenkinti mūsų paslaugomis, todėl gabendami siuntas sau keliame itin aukštus reikalavimus. Jūsų patogumui teikiame „Express“ paslaugą. Ja pasinaudojus siuntų gabenimas užtruks iki 48 valandų ir vėliausiai po poros dienų artimieji galės džiaugtis Jūsų siuntiniu ar dovanomis. Jeigu siuntiniai į Londoną nėra skubūs, rinkitės „Economy“ paslaugą, kurios pristatymo trukmė 3–4 dienos, tačiau paslaugos kaina mažesnė. Garantuojame, kad Jūsų siuntiniai gavėją pasieks saugiai. Tačiau norėdami jaustis drąsiai visada galite pasinaudoti mūsų teikiama siuntų draudimo galimybe.

Siuntų pervežimas mūsų vairuotojų vykdomas itin profesionaliai. Esant poreikiui, savo siuntos būseną galite stebėti mūsų nuorodoje „Siuntos sekimas“. Taip galėsite sekti savo siuntinių kelią realiuoju laiku ir būti tikri, jog Jūsų dovana ar siunta gavėjui buvo pristatyta sėkmingai. Mažiausia siuntos į Londoną kaina – 30 €/£. Suma varijuoja priklausomai nuo siuntinio svorio, dydžio ir pristatymo trukmės. Pasinaudokite mūsų paslaugomis ir siuntiniai, kurių pristatymo vieta – Londonas, pasieks Jūsų mylimus žmones, kad ir kur jie bebūtų.

Įsimintinas akimirkas kurkime kartu!

zemelapis1

Savo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje!

Siuntas priimame / pristatome į bet kurį šalies miestą, taip pat jas gabename iš ar į šias Europos šalis:

Jungtinę Karalystę
Airiją
Vokietiją
Prancūziją
Ispaniją
fonas2

Ką galime pervežti jūsų artimiems į Londoną?

Pervežame įvairaus svorio (iki 30 kg) ir dydžio siuntas bei krovinius:

baldus
buitinę techniką
statybines medžiagas
motociklus, motorolerius
žaislus
drabužius ir kt.
furniture appliances construction motorcycle toy clothes
Turite klausimų?
Susisiekite!
+370 610 44400
+370 614 80983
+44 7448 898631
sauliausreisailtuk@gmail.com
UAB "Dolona"
Įm. kodas: 303250364
PVM kodas: LT100008428315