Siuntos į Šiaurės Airiją

fonas

Siuntos į Šiaurės Airiją – puikus pasirinkimas. Patyrusi „Sauliaus Reisai“ komanda pasirūpins, kad Jūsų siuntos greitai ir saugiai pasiektų bet kuriame Šiaurės Airijos mieste įsikūrusį giminaitį, draugą, verslo partnerį ir pan. Paveskite savo siuntinių iš Lietuvos į Šiaurės Airiją gabenimą šios srities profesionalams ir Jums nebereikės niekuo rūpintis.

Mums vienodai svarbūs visi priimami siuntiniai. Todėl pervežame įvairaus svorio (iki 30 kg) ir didesnio dydžio siuntas bei krovinius:

Profesionalumas – didžiausia mūsų komandos stiprybė, todėl užsisakę mūsų paslaugas galėsite būti tikri, kad Jūsų dovana ar siunta gavėjui bus pristatyta sklandžiai ir kokybiškai. Žinome, kaip svarbu, kad siuntos Jūsų giminaičius pasiektų kuo greičiau. Todėl Jūsų krovinį ar siuntinį vežame nuo namų iki namų arba pristatome iš anksto sutartose vietose.

Rūpinamės, kad klientai būtų patenkinti mūsų paslaugomis, todėl gabendami siuntas sau keliame itin aukštus reikalavimus. Garantuojame, kad Jūsų siuntiniai gavėją pasieks saugiai.

Suprantame, kad siuntų pervežimas turi vykti skaidriai, todėl esant poreikiui savo siuntos Lietuva Šiaurės Airija būseną galite stebėti mūsų nuorodoje „Siuntos sekimas“. Taip galėsite sekti savo siuntinių kelią realiuoju laiku ir būti tikri, jog Jūsų krovinys gavėjui buvo pristatytas sėkmingai. Mažiausia siuntos į Šiaurės Airiją kaina – 30 €/£, tačiau konkrečią paslaugos sumą nustatysime įvertinę siuntinio svorį, dydį.

Pasirūpinti brangiais žmonėmis dar niekada nebuvo taip paprasta!

zemelapis1

Savo paslaugas teikiame daugelyje Lietuvos miestų!

Siuntas priimame / pristatome į bet kurį šalies miestą, taip pat jas gabename iš ar į šias Europos šalis:

Jungtinę Karalystę
Airiją
Vokietiją
Prancūziją
Ispaniją
fonas2

Pervežame įvairaus svorio (iki 30 kg) ir dydžio siuntas bei krovinius:

baldus
buitinę techniką
statybines medžiagas
motociklus, motorolerius
žaislus
drabužius ir kt.
furniture appliances construction motorcycle toy clothes
Turite klausimų?
Susisiekite!
+370 610 44400
+370 614 80983
+44 7448 898631
sauliausreisailtuk@gmail.com
UAB "Dolona"
Įm. kodas: 303250364
PVM kodas: LT100008428315