Siuntos į Šiaurės Airiją

fonas

Nežinote, kuo nustebinti Šiaurės Airijoje gyvenantį pusbrolį Kalėdų ar gimtadienio proga? Siuntos į Šiaurės Airiją – puikus pasirinkimas. Patyrusi „Sauliaus Reisai“ komanda pasirūpins, kad Jūsų siuntos greitai ir saugiaipasiektųbet kuriame Šiaurės Airijos mieste įsikūrusį giminaitį. Paveskite savo siuntinių iš Lietuvos į Šiaurės Airiją gabenimą šios srities profesionalams ir Jums nebereikės niekuo rūpintis.

Mums vienodai svarbūs visi priimami siuntiniai. Todėl pervežame įvairaus svorio (iki 30 kg) ir dydžio siuntas bei krovinius:

Profesionalumas – didžiausia mūsų komandos stiprybė, todėl užsisakę mūsų paslaugas galėsite būti tikri, kad Jūsų dovana ar siunta gavėjui bus pristatyta sklandžiai ir kokybiškai. Mums nėra neįveikiamų maršrutų, tad siuntas paimame iš įvairiausių Lietuvos vietų ir kelis kartus per savaitę gabename į Belfastą ar kitą Šiaurės Airijos miestą. Žinome, kaip svarbu, kad siuntos Jūsų giminaičius pasiektų kuo greičiau. Todėl Jūsų krovinį ar siuntinį vežame nuo durų iki durų arba pristatome iš anksto sutartose vietose.

Rūpinamės, kad klientai būtų patenkinti mūsų paslaugomis, todėl gabendami siuntas sau keliame itin aukštus reikalavimus. Jūsų patogumui teikiame „Express“ paslaugą. Ja pasinaudojus siuntų gabenimas užtruks iki 48 valandų ir vėliausiai po poros dienų giminaičiai galės džiaugtis Jūsų siuntiniu ar dovanomis. Jeigu siuntiniai į Šiaurės Airiją nėra skubūs, rinkitės „Economy“ paslaugą, kurios pristatymo trukmė 3–4 dienos, tačiau paslaugos kaina mažesnė. Garantuojame, kad Jūsų siuntiniai gavėją pasieks saugiai. Tačiau norėdami jaustis drąsiai visada galite pasinaudoti mūsų teikiama siuntų draudimo galimybe.

Suprantame, kad siuntų pervežimas turi vykti skaidriai, todėl esant poreikiui savo siuntos Lietuva Šiaurės Airija būseną galite stebėti mūsų nuorodoje „Siuntos sekimas“. Taip galėsite sekti savo siuntinių kelią realiuoju laiku ir būti tikri, jog Jūsų krovinys gavėjui buvo pristatytas sėkmingai. Mažiausiasiuntos į Šiaurės Airiją kaina – 30 €/£, tačiau konkrečią paslaugos sumą nustatysime įvertinę siuntinio svorį, dydį ir jo pristatymo trukmę. Pasinaudokite mūsų paslaugomis ir siuntos į Šiaurės Airiją net iš atokiausių Lietuvos kampelių pasieks Jūsų giminaičius, kad ir kur jie bebūtų.

Pasirūpinti brangiais žmonėmis dar niekada nebuvo taip paprasta!

zemelapis1

Savo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje!

Siuntas priimame / pristatome į bet kurį šalies miestą, taip pat jas gabename iš ar į šias Europos šalis:

Jungtinę Karalystę
Airiją
Vokietiją
Prancūziją
Ispaniją
fonas2

Ką galime pervežti jūsų artimiesiems?

Pervežame įvairaus svorio (iki 30 kg) ir dydžio siuntas bei krovinius:

baldus
buitinę techniką
statybines medžiagas
motociklus, motorolerius
žaislus
drabužius ir kt.
furniture appliances construction motorcycle toy clothes
Turite klausimų?
Susisiekite!
+370 610 44400
+370 614 80983
+44 7448 898631
+44 7546 442903
sauliausreisailtuk@gmail.com
UAB "Dolona"
Įm. kodas: 303250364
PVM kodas: LT100008428315