Siuntos į Airiją

fonas

Norite nustebinti Airijoje gyvenančią dukrą? Siuntiniai į Airiją – puikus būdas palaikyti santykius ir pradžiuginti seniai matytą šeimos narį. Nesvarbu, ar norite perduoti nedidelę dovanėlę, ar kelis kilogramus sveriantį siuntinį, patikima ir patyrusi „Sauliaus Reisai“ komanda tinkamai prižiūrės Jūsų patikėtą krovinį.

Mes pervežame:

Suprantame, kad įtemptas gyvenimo ritmas, svarbūs darbai atima daug laiko ir neleidžia pakankamai dėmesio skirti savo artimiesiems. Todėl esame pasiruošę Jums padėti. Siuntų gabenimo paslaugas teikiame daugiau kaip 10 metų, tad greitai ir atsakingai pervešime įvairaus svorio (iki 30 kg) bei didesnio dydžio siuntinius ar krovinius. Siuntos į Airiją, kad ir iš kur siunčiate, neužims daug laiko, bus pristatytos iki pat namų arba kitoje iš anksto sutartoje vietoje.

Siekiame, kad siuntų pervežimas atitiktų klientų lūkesčius. Garantuojame, kad Jūsų siuntiniai gavėją pasieks saugiai, . Norėdami įsitikinti, jog Jūsų dovana ar siuntinys gavėjui buvo pristatytas sėkmingai, savo siuntos kelią realiuoju laiku galite stebėti mūsų nuorodoje „Siuntos sekimas“.

Siuntų gabenimas mūsų vairuotojų vykdomas itin atsakingai ir profesionaliai. Mažiausia siuntos į Airiją kaina – 30 €, tačiau konkrečią paslaugos sumą nustatysime atsižvelgdami į siuntinio svorį, dydį. Esame pasiruošę padaryti viską, kad siunta greitai pasiektų Jūsų artimus žmones ir pradžiugintų juos ne tik svarbios šventės proga, bet ir kiekvieną dieną.

Laimingi klientai – laimingi mes.

Paveskite savo siuntinių iš  Lietuvos į Airiją gabenimą šios srities profesionalams ir Jums nereikės niekuo rūpintis!

zemelapis1

Savo paslaugas teikiame daugelyje Lietuvos miestų!

Siuntas priimame / pristatome į bet kurį šalies miestą, taip pat jas gabename iš ar į šias Europos šalis:

Ispaniją
Prancūziją
Vokietiją
Lenkiją
Angliją
fonas2

Pervežame įvairaus svorio (iki 30 kg) ir dydžio siuntas bei krovinius:

baldus
buitinę techniką
statybines medžiagas
motociklus, motorolerius
žaislus
drabužius ir kt.
furniture appliances construction motorcycle toy clothes
Turite klausimų?
Susisiekite!
+370 614 80983
+44 7355 917765
saulius607@gmail.com
UAB "Dolona"
Įm. kodas: 303250364
PVM kodas: LT100008428315