Siuntos į Ispaniją iš Panevėžio

fonas

Gyvenate Panevėžyje ir norite pradžiuginti į Ispaniją išvykusius draugus ar šeimos narius? Siuntos į Ispaniją iš Panevėžio – puiki išeitis. Tai ne tik paprastas būdas palaikyti santykius su šioje šalyje gyvenančiais artimaisiais, bet ir nuostabi galimybė atvežti jiems dalelę Lietuvos. Nesvarbu, ar norite perduoti nedidelę dovanėlę, ar kelis kilogramus sveriantį siuntinį, patikima ir patyrusi „Sauliaus Reisai“ komanda tinkamai pasirūpins Jūsų patikėtu kroviniu.

Mes pervežame:

Siuntas surenkame iš įvairių Panevėžio vietų. Siuntų gabenimo paslaugas teikiame jau ne vienerius metus, todėl greitai ir atsakingai pervešime įvairaus svorio (iki 30 kg) bei didesnio dydžio siuntinius ar krovinius.

Siekiame, kad klientai būtų patenkinti mūsų darbu, todėl teikdami siuntų pervežimo paslaugas nepraleidžiame nė mažiausios smulkmenos. Užtikriname, kad Jūsų siuntiniai gavėją pasieks saugiai. Esant poreikiui, savo siuntos į Ispaniją iš Panevėžio būseną galite stebėti mūsų nuorodoje „Siuntos sekimas“. Taip galėsite sekti savo siuntinių kelią realiuoju laiku ir būti tikri, jog Jūsų dovana ar siunta gavėjui buvo pristatyta sėkmingai.

Vertiname klientų pasitikėjimą mumis, todėl jiems norime atsilyginti tuo pačiu. Jūsų krovinį ar siuntinį vežame nuo namų iki namų arba pristatome iš anksto sutartose vietose. Siuntų pervežimas iš Panevėžio į Ispaniją kainuoja nuo 30 €, tačiau konkrečią paslaugos kainą nustatysime įvertinę siuntinio svorį, dydį. Esame pasiruošę padaryti viską, kad siunta greitai pasiektų Jūsų artimus žmones ir pradžiugintų juos ne tik svarbios šventės proga, bet ir kiekvieną dieną. Laimingi klientai – laimingi mes.

zemelapis1

Savo paslaugas teikiame daugelyje Lietuvos miestų!

Siuntas priimame / pristatome į bet kurį šalies miestą, taip pat jas gabename iš ar į šias Europos šalis:

Ispaniją
Prancūziją
Vokietiją
Lenkiją
Angliją
fonas2

Pervežame įvairaus svorio (iki 30 kg) ir dydžio siuntas bei krovinius:

baldus
buitinę techniką
statybines medžiagas
motociklus, motorolerius
žaislus
drabužius ir kt.
furniture appliances construction motorcycle toy clothes
Turite klausimų?
Susisiekite!
+370 614 80983
+44 7355 917765
saulius607@gmail.com
UAB "Dolona"
Įm. kodas: 303250364
PVM kodas: LT100008428315