Apie mus

fonas
Teikiame siuntų pervežimo paslaugas visoje Lietuvoje. Įvairios siuntos iš Lietuvos į Vokietiją, Prancūziją, Ispaniją, Angliją. Sužinokite daugiau!

UAB „Dolona” įkurta nuo 2013m., tačiau kaip „Sauliaus Reisai” veikia jau nuo 2010m.

Daugiau nei dešimt metų vykdome pervežimus kiekvieną savaitę iš ar į Ispaniją ir Angliją.

Nuo pirmų dienų mums svarbiausia klientų patogumas, nuomonė ir kelionės saugumas. Garantuodami siuntų, krovinių saugumą kelionės metu vyksta du vairuotojai padedami vienas kitam kelyje. Įmonėje dirba žmonės nuo pirmų veiklos dienų, tad esame orientuoti į visų mūsų poreikius – tiek klientų, tiek darbuotojų.

Teikiame didelį dėmesį, kad klientus aptarnautų patyrę, mandagūs ir paslaugūs vairuotojai, kuriais galėtume pasitikėti tiek mes, tiek klientai.

Dirbame daugumoje Lietuvos miestų, miestelių. Vadovaujamės taisykle – elkis su kitu taip, kaip norėtum, kad su tavim būtų elgiamasi. Siekiame suteikti kokybiškas paslaugas už tinkamiausia kainą. Siunčiant siuntinius griežtai draudžiama į siuntas dėti tabako gaminius, narkotikus, alkoholį, ginklus, bet kokio tipo vaistus, o daugiau mūsų taisyklių rasite skiltyje Taisyklės.

Laimingi klientai – Laimingi mes!

 
zemelapis1

Savo paslaugas teikiame daugelyje Lietuvos miestų!

Siuntas priimame / pristatome į bet kurį šalies miestą, taip pat jas gabename iš ar į šias Europos šalis:

Ispaniją
Prancūziją
Vokietiją
Lenkiją
Angliją
fonas2

Ką galime pervežti jūsų artimiesiems?

Pervežame įvairaus svorio (iki 30 kg) ir dydžio siuntas bei krovinius:

baldus
buitinę techniką
statybines medžiagas
motociklus, motorolerius
žaislus
drabužius ir kt.
furniture appliances construction motorcycle toy clothes

Suprantame, kaip svarbu, kad siuntos Jūsų šeimos narius ar draugus pasiektų kuo greičiau. Todėl Jūsų krovinį ar siuntinį vežame nuo namų iki namų arba pristatome iš anksto sutartose vietose.

Siuntų pervežimas mūsų vairuotojų vykdomas itin atsakingai ir profesionaliai. Siekdami teikti aukščiausios kokybės siuntų gabenimo paslaugas, savo klientams siūlome prieinamas siuntų ir krovinių transportavimo kainas. Mažiausia siuntos į užsienį kaina – 40 €/£. Suma varijuoja priklausomai nuo siuntinio svorio, dydžio . Pasinaudokite mūsų paslaugomis ir parodykite brangiems žmonėms, kad jie Jums rūpi.

Turite klausimų?
Susisiekite!
+370 614 80983
+44 7355 917765
saulius607@gmail.com
UAB "Dolona"
Įm. kodas: 303250364
PVM kodas: LT100008428315