Siuntos į Angliją iš Kauno

fonas

Gyvenate Kaune ir norite pradžiuginti į Angliją išvykusius draugus ar šeimos narius? Siuntos į Angliją iš Kauno – puiki išeitis. Tai ne tik paprastas būdas palaikyti santykius su šioje šalyje gyvenančiais artimaisiais, bet ir nuostabi galimybė atvežti jiems dalelę Lietuvos. Nesvarbu, ar norite perduoti nedidelę dovanėlę, ar kelis kilogramus sveriantį siuntinį, patikima ir patyrusi „Sauliaus Reisai“ komanda tinkamai pasirūpins Jūsų patikėtu kroviniu.

Mes pervežame:

Siuntas surenkame iš įvairių Kauno vietų ir kelis kartus per savaitę gabename į bet kurį Anglijos miestą ar vietovę. Siuntų gabenimo paslaugas teikiame jau ne vienerius metus, todėl greitai ir atsakingai pervešime įvairaus svorio (iki 30 kg) bei dydžio siuntinius ar krovinius. Mes tikime, kad siuntų gabenimas turi būti vykdomas kokybiškai. Jūsų patogumui teikiame „Express“ ir „Economy“ paslaugas. Jei reikalingas greitassiuntos vežimas į Angliją, siūlome rinktis „Express“ paslaugą. Tuomet Jūsų siuntinį į nurodytą vietą pristatysime per 1–2 dienas. Jeigu gabenimo trukmė nesvarbi, rinkitės „Economy“ paslaugą, kurios pristatymo trukmė 3–4 dienos.

Siekiame, kad klientai būtų patenkinti mūsų darbu, todėl teikdami siuntų pervežimo paslaugas nepraleidžiame nė mažiausios smulkmenos. Užtikriname, kad Jūsų siuntiniai gavėją pasieks saugiai, tačiau visada galite pasinaudoti mūsų teikiama siuntų draudimo galimybe. Esant poreikiui, savo siuntos į Angliją iš Kauno būseną galite stebėti mūsų nuorodoje „Siuntos sekimas“. Taip galėsite sekti savo siuntinių kelią realiuoju laiku ir būti tikri, jog Jūsų dovana ar siunta gavėjui buvo pristatyta sėkmingai.

Vertiname klientų pasitikėjimą mumis, todėl jiems norime atsilyginti tuo pačiu. Jūsų krovinį ar siuntinį vežame nuo durų iki durų arba pristatome iš anksto sutartose vietose gavėjui patogiu metu. Siuntų pervežimas iš Kauno į Angliją kainuoja nuo 30 €/£, tačiau konkrečią paslaugos kainą nustatysime įvertinę siuntinio svorį, dydį ir jo pristatymo trukmę. Esame pasiruošę padaryti viską, kad siunta greitai pasiektų Jūsų artimus žmones ir pradžiugintų juos ne tik svarbios šventės proga, bet ir kiekvieną dieną. Laimingi klientai – laimingi mes.

zemelapis1

Savo paslaugas teikiame daugelyje Lietuvos miestų!

Siuntas priimame / pristatome į bet kurį šalies miestą, taip pat jas gabename iš ar į šias Europos šalis:

Jungtinę Karalystę
Airiją
Vokietiją
Prancūziją
Ispaniją
fonas2

Ką galime pervežti jūsų artimiesiems?

Pervežame įvairaus svorio (iki 30 kg) ir dydžio siuntas bei krovinius:

baldus
buitinę techniką
statybines medžiagas
motociklus, motorolerius
žaislus
drabužius ir kt.
furniture appliances construction motorcycle toy clothes
Turite klausimų?
Susisiekite!
+370 610 44400
+370 614 80983
+44 7448 898631
sauliausreisailtuk@gmail.com
UAB "Dolona"
Įm. kodas: 303250364
PVM kodas: LT100008428315